ساخت و سفارش پلاک دیواری

پلاک های سر درب برای مشخص و تفکیک هر بخش نصبت به یکدیگر می باشد. در هتل ها ،بیمارستان ها، اداره جات ، شرکت ها و دیگر نهادها مورد استفاده قرار می گیرد. این پلاک ها انواع مختلف دارد که در قسمت توضیحات به آن اشاره کامل خواهیم کرد. این پلاکها به صورت عمودی و رومیزی و دیواری قابل نصب می باشد.

ابعاد :
(30*20)(25*15)(10*20)(30*12)
متریال :
فلزی و غیر فلزی
نوع نصب :
پیچ و چسب
طریقه نور پردازی :
بسته به نوع انتخابی
زمان تحویل :
بنا به تعداد حداقل 10 روز کاری
قیمت :
مرتبط به تعداد و متریال
حد اقل قیمت :
از 000 150 ریال به بالا بسته به متریال
قیمت هر عدد :
از 150 تا 6,000,000 ریال
حداقل مقدار سفارش :
1 عدد
تاریخ به روزرسانی قیمت :
25 آبان 1396

توضیحات خدمت

انویبیبیبیبیبیییییییییببببببببیبببببببببب

انواع پلاکهای سر درب
بثثثثثثثثثثثثثثثقبقققققققققققببببقبقبقبب

پلاکهای سر درب از زمانهایی که اداره جات و نهادهایی برای خدمت رسانی به مردم تاسیس شد مورد استفاده قرار میگرفت و استفاده دیگر در سر درب منازل بود. پلاک های قدیم بسیار زیبا و هنر خاصی بر روی آنها اجرا می شد. پلاکهای برنجی اسید کاری شده و یا برجسته با برش توسط اره مویی که کار های دشوار و نیاز به چندین سال تجربه کاری داشت تا فرد بتواند در ساخت پلاک مهارت لازم را بدست آورد.

امروزه با توجه به رشد چشم گیر تکنولوژی پلاک ها از انواع مختلف و زیبایی برخوردار هستن،که در اینجا به بعضی از آن ها اشاره مختصری خواهیم کرد.

انواع پلاک ها

1.پلاک های فلزی

2.پلاک های غیر فلزی

پلاکهای فلزی

این نوع پلاک ها از پلاکهای با اصالت بالا و قدیمی هست که از جنسهای برنج،استیل،مس و ... ذرست میشه که به روش اسید کاری درست میشه.

پلاک های برنجی بسیار زیبا بوده و به رنگ طلایی می باشد از محاسن این فلز می توان به زیبایی و قدرت حک بالای آن اشاره کرد و از معایب آن باید به ارزش مفرقی بالا و سیاه شدن به مرور زمان اشاره کرد.

پلاک های استیل از دسته پلاک های فلزی پر کاربرد بوده و از محاسن این فلز باید به رنگ بندی متنوع استیل(براق،خش دار،طلایی) ، ارزش مفرقی کم ،قیمت مناسب نسبت به برنج و دیگر فلزارت،دوام بالا،رنگ ثابت در طولانی مدت،و مقاوم بودن در برابر رطوبت و مقاوم در برابر ضربه اشاره کرد، از معایب این فلز باید به سخت بودن در برابر کار و برش سخت اشاره کرد.

پلاکهای مسی که دقیقا مشابه برنج هست و هم اکنون دیگر منسوخ شده است در تولید.

پلاکهای غیر فلزی

این نوع پلاک ها از تنوع رنگی بسیار بالا و ایده و طرح های جدید تشکیل شده است،که دستگاه های لیزر در ساخت این نوع پلاک نقش به سزایی دارد.

این نوع پلاک بر مبنای متریال استفاده شده و طریقه ساخت نام گذاری می شود، به چند مدل آن اشاره میکنیم.

پلاکهای پلکسی گلاس که جنس اصلی و زمینه آن از پلاستیک شفاف تشکیل شده و نوشته ها به صورت چاپ استیکر بر روی آن قرار می گیرد و از مزایای آن باید به تنوع رنگی بالا،توان برش با لیزر برای کرو کردن زاویه ها،تنوع رنگی بی نهایت،مدت عمر نسبتا بالا و تغییر نوشته بعد از تولید و نصب آسان آن اشاره کرد

پلاک های پلکسی برجسته که از جنس پلکسی گلاس و یا فیبر چوبی ساخته می شود و ساخت این نوع پلاک عمدتا به صورت برش لیزر و سپس منتاژ بر روی هم قرار می گیرد.در گذشته که دستگاه های لیزر وجود نداشت برای برش از اره مویی استفاده می شد.

طراحی در تولید و ساخت نقش به سزایی دارد.برای داشتن یک پلاک زیبا و خاص باید به طراحی آن توجه ویژه ای داشت.

کلیه اطلاعات ثبت شده از تجربیات این بنده حقیر بوده و اگر ایرادی به این دست نوشته وارد است من را به بزرگی خودتون ببخشید.یا حق

عماد الدین اباسلطا(مهدیزاده)

صنایع مبتکران
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : طراحی پانل و روکش پلی کربنات، ساخت پلاکهای فلزی و غیر فلزی، تندیس، چاپ سیلک وانواع چاپ، کلیه خدمات چاپ، ساخت پلاکهای آلومینیومی، تابلوهای صنعتی، تابلوهای پزشکی، تابلوی چلینیوم، تابلوی ال ای دی، تابلوهای حروف قوطی، تابلوهای نئون، پلاک استیل، پلاک برنجی، استند، طراحی بج سینه و طراحی پلاک رومیزی
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 021-28192028، 021-66706391، 021-66727410، 021-76204274