ساخت پلاک های رومیزی

این محصول تولید مجموعه صنایع مبتکران می باشد این نوع پلاک ها که به اصطلاح به آن ها پلاک رومیزی گفته می شود، بیشتر در شرکت ها، بانک ها، رستوران ها و ... مورد استفاده قرار می گیرند. پلاک های رومیزی متریال های مختلفی از قبیل استیل، پلکسی گلاس و مولتی استایل می باشد.

شرکت سازنده :
صنایع مبتکران
مدل :
پلاک رومیزی
کشور سازنده :
ایران
قیت همکار / عمده فروشی :
استعلام قیمت

توضیحات خدمت

علاوه بر پزشکان و وکلا که بیشترین آمار سفارش پلاک در صنایع مبتکران را به خود اختصاص داده اند بسیاری از شرکت ها نیز از این قائده مستثنی نیستند . مانند : شرکت دنتوس ، شرکت استیل البرز ، شرکت مپنا ، شرکت مانا ، شرکت البرز و … .

 

انواع پلاک سر درب

پلاک به دو بخش تقسیم می شود :

  • پلاک فلزی
  • پلاک غیر فلزی

پلاک فلزی

از یک قطعه ورق استیل یا برنج که روی آن نوشته یا لوگو حکاکی شده تشکیل شده است که با اکسیژن هوا ترکیب نمی شود و زنگ نمی زند و در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده می باشد .

پلاک غیر فلزی

متریال مورد استفاده در پلاک غیر فلزی پلکسی و مولتی استایل می باشد .

برروی پلاک پلکسی نوشته ها و تصاویر با دستگاه پانتو گراف بر روی آن حک می شود . ولی بر روی جنس مولتی استایل استیکر مورد نیاز را با دستگاه کاتر پلاتر برش داده و برروی جنس می چسبانیم  .

پلاک

 

هزینه پلاک سردرب

برای محاسبه قیمت پلاک سردرب باید ابتدا با کارشناسان مرتبط در این زمینه مشورت نمایید . کارشناسان ابتدا نیاز ها و ملاک های شما برای طراحی و ساخت پلاک سردرب را به خوبی گوش فرا داده و سپس با توجه به سخنان شما و همچنین ملاک های ساخت پلاک سردرب اقدام به بررسی هزینه پلاک سردرب می نمایند و سپس به شما اطلاع می دهند .

 

صنایع مبتکران
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : طراحی پانل و روکش پلی کربنات، ساخت پلاکهای فلزی و غیر فلزی، تندیس، چاپ سیلک وانواع چاپ، کلیه خدمات چاپ، ساخت پلاکهای آلومینیومی، تابلوهای صنعتی، تابلوهای پزشکی، تابلوی چلینیوم، تابلوی ال ای دی، تابلوهای حروف قوطی، تابلوهای نئون، پلاک استیل، پلاک برنجی، استند، طراحی بج سینه و طراحی پلاک رومیزی
  • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
  • تلفن: 021-28192028، 021-66706391، 021-66727410، 021-76204274