ساخت تندیس ریخته گری

تندیس های فلزی که اصطلاحا به آن ها تندیس ریخته گری گفته می شود ، یکی از شاخص ترین ویژگی های تندیس ریخته گری ، جلوه زیبای آن می باشد . به همین دلیل در ساختار آنها از موادی بهره گرفته می شود که بازتابی گیرا و جذاب داشته باشد ، روکش های طلا و نقره که با آبکاری بر روی قطعات از گونه موادی هستند که جلای چشم نوازی به تندیس ها می بخشد .

متریال :
آنواع فلز(برنج،استیل،آهن)
سایز :
بنا به درخواست مشتری
زمان تولید :
حد اقل 15 روز

توضیحات خدمت

تندیس چیست

تندیس به طور معمول به مجسمه های کوچک و قابل حملی گفته می شود که دارای طولی بین حداکثر 30 سانتی متر و عرضی بین 10 تا 15 سانتی متر است که ارتفاع استاندارد تندیس 22 سانتی متر است و برای یاد بود و گرامیداشت رویدادی خاص و یا ‏به عنوان نماد و نشانه‌ی مراسم ویژه ای مثل جشنواره ، همایش و . . . ساخته می شود . تندیس علاوه بر ‏کارکرد های فرهنگی دارای کارکرد های تجاری و تبلیغاتی نیز می باشد ، به این ترتیب که نشان و لوگو ‏یک شرکت یا کارخانه در ترکیب با عناصر دیگر می تواند در یک تندیس به کار رود و برای تزئین فضا یا ‏به عنوان هدایایی صرفا تبلیغی استفاده شود .‏

 

ساخت تندیس

ساخت تندیس با گرایش اداری ، فرهنگی هنری ، ورزشی ، درسی ، آموزشی ، ادبی ، بازنشستگی نیز با مدل های مختلف امکان پذیر است .

سفارش طراحی و ساخت تندیس اختصاصی برای جشنواره ها ، نمایشگاه ها و همایش ها، بر اساس کیفیت مورد درخواست و با استفاده از متریال های متنوعی نظیر پلکسی گلاس ، مولتی استایل ، فیبر MDF ، چوب ، ورق فلز ، سنگ و یا ترکیبی از همه این ها و البته با قابلیت چاپ رنگی و حکاکی امکان پذیر می باشد .

بنابراین در انتخاب مشاوره برای طراحی و ساخت خود نهایت دقت را به عمل بیاورید . در طراحی تندیس ، طراحان ابتدا به نظر شما دقت می کنند و سپس با توجه به تجربه و مهارت های خود به شما بهترین پیشنهاد را می دهند .

 • برای سفارش تندیس در وزن های مختلف با ما تماس بگیرید .
 • تمامی تندیس ها از مرحله طراحی تا رسیدن دست مشتری در صنایع مبتکران انجام می شود .
 • صنایع مبتکران با سابقه ای طولانی در زمینه تندیس مشتری را یاری می کند .
 • سفارش تندیس

  برای سفارش تندیس باید ابتدا با مجموعه صنایع مبتکران تماس گرفته و با کارشناسان مرتبط در این زمینه مشورت نمایید .

   

  طراحی تندیس

  طراحی و اجرا بر اساس درخواست شما می تواند بسیار متنوع باشد . طراحان بر اساس نیازها و ملاک های شما برای طراحی و ساخت تندیس اقدام به طراحی نموده و طرح اولیه را برای شما ارسال کرده و پس از تایید شما اقدام به ساخت تندیس شما می شود .

   

  قیمت تندیس

  برای برآورد هزینه تندیس باید ابتدا با کارشناسان مرتبط در این زمینه مشورت نمایید . هزینه طراحی و اجرا بر اساس درخواست شما می تواند بسیار متنوع باشد . تندیس ها از نمونه های بسیار ارزان تا نسبتا نفیس قابل طراحی هستند . کارشناسان ابتدا نیاز های و ملاک های شما برای طراحی و ساخت تندیس را به خوبی گوش فرا داده و سپس با توجه به سخنان شما و همچنین ملاک های ساخت تندیس و تیراژ شما اقدام به بررسی قیمت تندیس می نمایند و سپس به شما اطلاع می دهند .

صنایع مبتکران
[تهران]
 • نوع فعالیت: تولید کننده، خدمات
 • خدمات/محصولات : طراحی پانل و روکش پلی کربنات، ساخت پلاکهای فلزی و غیر فلزی، تندیس، چاپ سیلک وانواع چاپ، کلیه خدمات چاپ، ساخت پلاکهای آلومینیومی، تابلوهای صنعتی، تابلوهای پزشکی، تابلوی چلینیوم، تابلوی ال ای دی، تابلوهای حروف قوطی، تابلوهای نئون، پلاک استیل، پلاک برنجی، استند، طراحی بج سینه و طراحی پلاک رومیزی
 • نوع مالکیت: جواز کسب (مغازه)
 • تلفن: 021-28192028، 021-66706391، 021-66727410، 021-76204274